Belangrijke mededeling: Gesloten wegens zomervakantie 03-08-2023 tot en met 14-08-2023

Geen bestellingen verzonden van 03-08-2023 tot en met 14-08-2023

Beste klanten,

Met de zomer in volle gang, willen we u graag informeren over onze zomervakantieplanning. Vanwege een welverdiende pauze en om ons team de gelegenheid te geven te genieten van hun vakantie, zal onze winkel gesloten zijn vanaf 3 augustus 2023 tot en met 14 augustus 2023.

Waarom zijn we gesloten?

Bij Floral Design Supplies hechten we veel waarde aan het welzijn van ons team. We geloven dat een welverdiende vakantie hen de mogelijkheid biedt om uitgerust en gemotiveerd terug te keren, wat ten goede komt aan onze klanten en de kwaliteit van onze diensten.

Hoe beïnvloedt dit uw bestellingen?

Gedurende de periode van 3 augustus tot en met 14 augustus 2023 zullen we geen bestellingen kunnen verwerken of verzenden. We willen u vriendelijk verzoeken om tijdens deze periode geen bestellingen te plaatsen via onze website.

Wanneer hervatten we de dienstverlening?

We zullen onze activiteiten hervatten en uw bestellingen met enthousiasme verwerken vanaf 15 augustus 2023. Vanaf die datum staat ons team klaar om uw bestellingen met de gebruikelijke toewijding en zorg te behandelen.

Vragen en ondersteuning

Hoewel onze winkel gesloten is, blijven we bereikbaar voor eventuele vragen of ondersteuning. U kunt ons een e-mail sturen op floraldesignsupplies@boerma.nl, en we zullen zo snel mogelijk reageren zodra we terug zijn van onze vakantie.

Bedankt voor uw begrip

We willen u hartelijk bedanken voor uw begrip en steun gedurende deze periode. Het team van [Onze Winkel] waardeert uw loyaliteit en we kijken ernaar uit om u na onze vakantie weer van dienst te zijn.

Geniet zelf ook van uw zomer en maak er een geweldige tijd van!

Met vriendelijke groet,

Axel Boerma.

Store Manager

Floral Design Supplies